HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda
Tuzla Çiçekçi, Gebze Çiçekçi, Şeker pınar Çiçekçi, Orhanlı Çiçekçi, Darıca Çiçekçi, Tepe ören Çiçekçi, Çiçek Siparişi, Online Çiçekçi, Şifa Mahallesi Çiçekçi, Çiçek Gönder, Hediye Çiçek Çeşitleri, Teraryum Çeşitleri, Şifa Mahallesi Çiçekçi, Çelenk Siaprişi, Düğüne Çelenk Gönder, Nişana Çelenk Gönder, Cenaze Çelengi, Tebrik Çelengi, Kız İsteme Çiçekleri, Gelin Çiçekleri, Düğün Arabası Süsleme, Sünnet Arabası Süsleme, Nişan Arabası Süsleme, Araba Süsleme, Araç Süsleme, Kampanyalı Araç Süslemeleri, İndirimli Çiçekler, İndirimli Buket Çeşitleri, Adrese Teslim Hizmet, İnternetten Çiçek Siparişi, Acil Çiçekçiniz, Çiçekçi İletişim, Toptan Çiçek Satışı, Uygun Çiçek Çeşitleri,

Beyaz Orkide Çiçek

Şirketimiz dededen toruna (1960) yılından itibaren. çiçek üretimi, çiçek toptancılığı 2013 yılında da perakende çiçek satışı sektöründe deneyimli bir kadro ile  faaliyete başlamıştır.

     Çiçekçilik sektöründe en iyi hizmeti vermek hedeflerimiz arasındadır. Çiçek satışı konusunda yılların tecrübesiyle üreticiden tüketiciye hizmet anlayışıyla taze ve seçkin ürünlerimizle çiçek ihtiyacı olan bütün insanların hizmetindeyiz.

     İstanbul merkezli hizmet veren bir firma olarak siz ve sevdikleriniz için aciliyet gerektiren tüm siparişleriniz de her zaman bir telefon yâda bilgisayarınız kadar yakınınızdayız sipariş hattımız yâda web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir.

      Siparişinizin durumunu her an kısa mesaj veya web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

       Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son teknolojinin sağladığı imkânlar kullanılarak hazırlanan sistemimizde sürekli olarak güvenlik kontrolleri yapılmakta ve geliştirilmeye devam edilmektedir.

         Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...