HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda
Hayatımızın her anında çiçekler insanların vaz gecilmezleri  arasında yer alırlar. 
Tüm düğünlerde, merasimlerde, cenazelerde, anma törenlerinde birbirinden farklı  yüzlerce çiçek ön saflarda yer alır.
 Özellikle de aşk hayatının en anlamlı öğeleri arasında yer alan çiçekler, sadece hoş kokuları ve görüntüleri ile değil renkleri ile de insanları etkiler .
 İnsan beyninde farklı duygular oluşturur. araştırmalar sonucu çiçek ve bitkilerin renkleri ile insan ruhunda pek çok farklı duyguyu tetiklediği de kanıtlanmıştır.

Her çiçek birbirinden farklı renklere sahiptir ve yüzlerce hatta binlerce farklı renkte çiçekler bulunmaktadır.
     Çok bilinen çiçeklerin aksine çiçekçilerde ve bahçelerde görmeye alışık olmadığımız pek çok çiçek farklı renk tonları ile doğada yaşamaktadır. Peki çiçekler bize ne anlatıyor?
 Beyaz renk çiçekler, yapılan araştırmalar sonucunda saflığın ve masumiyetin dışa vurumu
 sarı sadakatsizliğin ve güvensizliğin,
 turuncu mutluluk ve neşenin dışa vururumu
 mor tonlarında ki çiçekler mütevaziliğin,
 lila rengi çiçekler ise aşkın dışa vurumu olmaktadır.

Pek çok farklı çiçek pek çok farklı anlama gelse bile, ne yazık ki bu çiçekleri bulmak oldukça zordur. 
Sevdiğimiz insanlara karşı duygularımızı çiçek renkleri ile yansıtmak oldukça akıllı bir davranıştır
 Beyaz Orkide Çicekcilik ...yüzlerce farklı türde çiçeğin ve birbirinden farklı renk tonlarında sizin kendinizi en iyi şekilde yansıtmanız için;  çiçek severler ile buluşuyor. Ayrıca sorunsuz hizmet anlayışıyla dilediğiniz  her yere duygularınızı taşıyor....

Beyaz Orkide Çiçek

Şirketimiz dededen toruna uzun yıllardır çiçek üretimi, çiçek toptancılığı ve perakende çiçek satışı sektöründe faaliyet gösteren deneyimli bir kadro ile 2013 yılında faaliyete başlamıştır.

     Çiçekçilik sektöründe en iyi hizmeti vermek hedeflerimiz arasındadır. Çiçek satışı konusunda yılların tecrübesiyle üreticiden tüketiciye hizmet anlayışıyla taze ve seçkin ürünlerimizle çiçek ihtiyacı olan bütün insanların hizmetindeyiz.

     İstanbul merkezli hizmet veren bir firma olarak siz ve sevdikleriniz için aciliyet gerektiren tüm siparişleriniz de her zaman bir telefon yâda bilgisayarınız kadar yakınınızdayız sipariş hattımız yâda web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir.

      Siparişinizin durumunu her an kısa mesaj veya web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

       Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son teknolojinin sağladığı imkânlar kullanılarak hazırlanan sistemimizde sürekli olarak güvenlik kontrolleri yapılmakta ve geliştirilmeye devam edilmektedir.

         Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.